Thursday, December 29, 2011

Rodzinna pasja (Agnieszka, Polska)

Na imię mam Agnieszka i mieszkam w Warszawie :) Wczoraj trafiłam na Pani fantastycznego bloga, więc przez cały wieczór u mnie w domu były rozmowy tylko o naparstkach + sesja zdjęciowa, na okoliczność której Kotka trafiła do łazienki, bo nie dawała spokoju i koniecznie chciała sama je liczyć, co już z daleka pachniało katastrofą :)


Kolekcjonuję naparstki od kilku-nastu (?) lat, ale oczywiście moja kolekcja jest wręcz żadna w porównaniu z Pani niesamowitym zbiorem!!!! Muszę przyznać, że dopiero wczoraj nastąpiło Ich Pierwsze Liczenie - uwaga! - wyszło cale 43 :) Nie umiem powiedzieć, jak zaczęła się przygoda z naparstkami - myślę, że u źródła leżała moja oszczędność i żal wydawania pieniędzy na drogie, zagraniczne pamiątki, budżet był kiedyś ograniczony :)


A teraz to już tradycja. Urlop - wyjazd - nowe miejsce - i już pierwszego dnia rozglądamy się z Rodziną za naparstkami - czy są i czy wszędzie, i czy kupić od razu, czy poczekać aż znajdziemy ładniejsze :) Z naparstkami z urlopów wiążą się dobre wspomnienia z konkretnego miejsca. Kilka naparstków dostałam również od przyjaciół, którzy podpatrzyli "kolekcję" i po powrocie z podróży dzwonią do nas:  "kochani, musimy się spotkać, mamy coś dla Was" :) Tak więc każdy z moich naparstków to miłe wspomnienie o miejscu lub osobie.


Jak już wspomniałam - odbyła się wczoraj pierwsza sesja zdjęciowa, efekty poniżej. Na co dzień naparstki mieszkają w drewnianym pudełku po herbacie i myślę, że już tak zostanie, bo na żadne gablotki nie mamy miejsca, poza tym jak wytłumaczyć Koci, ze to nie jej zabawki, tylko Państwa? :)


Pozdrawiamy serdecznie,
Życzymy spokojnych, rodzinnych Świat i sukcesów prywatnych, zawodowych i kolekcjonerskich w Nowym Roku!
Agnieszka S. z Rodziną

2 comments:

SUsana said...

Preciosos dedales.
Saludos
SUsana

Ulencja said...

Witaj Agnieszko widzę ze też tak jak ja lubisz naparstki .....masz cudna kolekcje....Pozdrawiam pa....

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com